Gammel 130

2023. február 3-28.

Kiállítás a ceglédi Kossuth Múzeumban őrzött gyűjteményből

Megnyitó: 2023. február 3. 17:00

Gammel József vecsési festőművész születésének 130. évfordulójára emlékezünk 2023 február hónapban.

Ez alkalomból a ceglédi Kossuth Múzeumban őrzött Gammel József gyűjteményt tekinthetik meg az érdeklődők a Róder Imre Városi Könyvtárban.

A kiállítás megnyitja: Zakar József igazgató –Cegléd Kossuth Múzeum

esemeny gomb jav

gammel plakát optimized

Nagy Imréné,  Ágnes  vagyok!

"Ne azt fotózd,, amit látsz, hanem amit érzel!" (Baricz Kati)

Három éve fotózok  tudatosan és  hobbi szinten. Fő irányvonalam a természet fotózása, ezen belül a táj- és a közelkép (makró).

Szívesen fotózok "vizes"  témákat, megfog a napkelte-naplemente fantasztikus színvilága, a ködös táj misztikussága.

Legkedvesebb  helyszíneim a Dunakanyar, ezt körülvevő hegyek, tavak, botanikus kertek.

Nagyon sokat járom a természetet, szeretek kirándulni.   A gép mindig nálam van, így megörökíthetem a számomra kedves, vissza nem térő pillanatokat.

Fotóimmal  be szeretném mutatni, mily csodás is a természet! Lenyűgöző, magával ragad a szépsége, harmóniát, nyugalmat sugároz és, hogy mindig más arcát mutatja.

Több magyarországi  és nemzetközi pályázaton vettem már részt, és  több hazai és külföldi  oldalon  is fent vannak a fotóim.

Örömömre az  idei év első felében három  kiállítást is megrendezhettem.

Egyik hazai, régiós pályázaton pedig nemrég egy harmadik és egy első helyezést is elhoztam!

A fotóim fellelhetők vándorkiállításokon, honlapok, könyvek, naptárak  illusztrációjaként, galériákban.

Mivel már nyugdíjas lettem,  több időm van  erre a csodálatos hobbira!

A fotózás életem meghatározó részévé vált, életforma lett. Szeretem és élvezem minden pillanatát. Fontos az elhivatottság és kitartás.

Csak manuális beállítással dolgozom. Fotóim nyersek,  vagyis nincs rajtuk semmilyen utólagos módosítás.

Arra törekszem, hogy a képek láttán  csodálkozásra késztessem a nézőt, érzéseket váltsak ki.  Át tudjam adni mindazt, amit a fotózás pillanatában érzek.

Rendezvényeink