Jótékonysági moziklub

2020. augusztus 14.
kapunyitás: 18.00 | filmvetítés: 20.00
Belépő: 500 Ft
A belépés regisztrációhoz kötött!

ÉVADNYITÓ SZABADTÉRI MOZIKLUB
A Károly utca 12/c. szám alatt!

A Róder Imre Városi Könyvtár szeretettel várja régi klubtagjait és minden érdeklődőt szabadtéri rendezvényén.

Fogyassz és támogasd a könyvtárat! A helyszínen bogrács, limonádé, sör, fröccs, kávé, popcorn és kedves könyvtárosok várják az érdeklődőket.

A filmvetítés 2020. augusztus 14-én 20 órakor kezdődik, de már 18 órától várunk mindenkit, hogy közösen ráhangolódjunk a filmre.
A filmet ismerteti és a beszélgetést vezeti Nagy Gyula.

Mivel az eseményen korlátozott számú párnát, plédet tudunk biztosítani, ezért kérjük, amennyiben tudsz, hozz magaddal. Székigényeiteket kérjük, előre jelezzétek!

A belépés regisztrációhoz kötött! Regisztrálni személyesen, telefonon (06-20-354-391) ill. e-mailen ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. ) lehetséges.

Az Anyám és más futóbolondok a családból
című film egy családregény, amelyben a történelmet meseszerűvé alakítja az emlékezet. Az filmben felsorakoznak a 20. századi magyar történelem drámai fordulópontjai Trianontól a második világháborún keresztül az ‚56-os forradalomig, de a családi emlékezeten átszűrve kapnak egy vicces árnyalatot is.

Bővebb információ:
www.vecsesikonyvtar.hu | 06-29-354-391