Rajzpályázat

„Madarak és Fák napja”

A Róder Imre Városi Könyvtár és a Vecsési Madárles csoport rajzpályázatot hirdet óvodás és általános iskolai alsó tagozatos gyermekek számára a Madarak és Fák napja alkalmából.

A rajzpályázat témája: Kedvenc madaram

Beküldési határidő május 6.

Pályázati kategóriák:
óvodás
alsó tagozatos (1-4.osztály)

Pályázni a következő módon lehet:
• Pályázónként maximum 2 rajz küldhető be
• A rajz maximális mérete: A4
• Alkalmazható technikák: grafit, színes ceruza, filctoll, zsírkréta, tus, tempera, vízfesték, akril stb. (vagy ezek ötvözete)
• A pályamunka hátoldalán a következő adatokat hiánytalanul kérjük feltüntetni: pályázó neve, életkora, nevezési kategória, szülő vagy felkészítő pedagógus neve, telefonszáma, lakcíme, e-mail címe
• A pályamű beküldésével úgy tekintjük, hogy a törvényes képviselő beleegyezését adta a pályázaton való részvételhez, a beküldött pályamű kiállításon, illetve interneten való megjelenítéséhez
• Kizárólag olyan alkotással lehet pályázni, amely más pályázatokon nem vett részt
• Óvodák és iskolák a rajzokat együttesen, egy borítékban is beküldhetik, borítékra írják rá RAJZPÁLYÁZAT

A pályaművek leadása hétfőtől péntekig lehetséges a könyvtár nyitvatartási idejében. (H: 10:00-18:00, K:10:00-19:00, Sz:Szünnap, Cs:08:00-17:00, P:10:00-18:00, Szo:08:00-12:00)

Mindkét kategóriában a 3 legjobb pályaművet díjazzuk.

Díjak:
• könyvcsomagok és kreatív készlet

Az eredményhirdetésre 2022 május 10-én, a Madarak és Fák napján kerül sor.

rajzpalyazat madarak faknapja 2022