Országos Könyvtári Napok

Az Informatikai és Könyvtári Szövetség szervezésében 2017-ben is megrendezésre kerül a hazai könyvtári rendszer legátfogóbb, több mint egy évtizedes múltra visszatekintő programsorozata, az Országos Könyvtári Napok.

Tekintse meg, milyen programokkal készülünk könyvtárunkban!

2017. október 2., hétfő
"Víz, az élet forrása" – Práczki Péter interaktív előadása gyermekeknek.
A 10:00-kor és 11:00-kor kezdődő előadások alsós gyermekeknek szólnak, a délutáni két előadás – 13:00, valamint 14:00-ás kezdettel – a felsőbb tagozatos osztályoknak.

2017. október 6., péntek
13:00-18:00-ig:
Kézműves foglalkozás – "Népi hagyományok"
Közös rongybaba készítés Nikivel a gyermekkönyvtárban

18:00-tól Kaposi-Kovács Enikő könyvtáros kolléganőnk előadását hallhatják az érdeklődők, aki testvértelepülésünket. Gyergyószárhegyet mutatja majd be fotókkal illusztrálva.

2017. október 7., szombat
10:00-11:00-ig: gyermektáncház nyitó alkalma

11:00-tól: a Kispatak Tanösvény élővilága címmel meghirdetett fotópályázatunk eredményhirdetése
Bővebb információt a fotópályázatról IDE kattintva talál!
16:00-tól: S. Baranyák Ágnes (Steigerwald Lajosné) ARANYBÓL EZÜSTBE című verseskötetének zenés-verses bemutatója
A műsort vezeti és a szerzővel beszélget: Szőllősi Katalin

2017. október 8., vasárnap
Könyves Vasárnap – 09:00-13:00-ig rendhagyó nyitvatartással és INGYENES BEIRATKOZÁSSAL várunk mindenkit!

Egész héten:
FÉLÁRAS BEIRATKOZÁS
16 éves kor alatt és 70 év felett a beiratkozás egész évben ingyenes
16 éves kor felett, diákigazolvánnyal: 600 Ft helyett 300 Ft a beiratkozás az Orzságos Könyvtári Napok ideje alatt (egy teljes évre az adott naptól)
Teljesárú beiratkozás az Országos Könyvtári Napok ideje alatt: 1200 Ft helyett 600 Ft! (egy teljes évre az adott naptól) (!Vasárnap ingyenes!)

MEGBOCSÁTÁS HETE - a lejárt határidejű könyveket késedelmi díj megfizetése nélkül visszavesszük!

Az Országos Könyvtári Napok keretein belül megrendezett programokra a belépés ingyenes!

A rendezvény Facebook eseményét IDE kattintva éri el!