Közlemény

Tisztelt Látogatóink!

Könyvtárunk befejezte a tervezett átalakításit, így a megváltozott helyzetben, amíg könyvtárunk zárva tart, a következő szolgáltatásait szeretné felajánlani olvasóinak.

Lehetőség van e-mailen ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. ), aki nem használja az internetet telefonon (29 354-391 vagy 06 30 668 7041) könyveket, DVD-ket, CD-ket kérni. Könyvtárosaink összeállítják a csomagot, és a következő napon
megbeszélt időpontban, a BÁKK főbejáratnál át lehet venni a könyvtárosoktól. Kérjük, olvasójegy számát tüntesse fel a levélben, amennyiben nem tudja, a nevét, születési dátumát, hogy be tudjuk azonosítani a rendszerünkben.

Idős, mozgáskorlátozott tagjainknak kiszállítjuk a kért könyveket.
E-mailben, telefonon jelezzék igényüket.
Könyveket nem veszünk vissza, ezekre késedelmi díjat nem számítunk fel.
Könyvekre előjegyzést, foglalást nem veszünk fel.

Kéréseiket a megadott elérhetőségeken hétfőtől péntekig 9:00-14:00 óráig fogadjuk.
A könyvek átvétele hétfőtől péntekig 10:00- 14:30 óráig előre egyeztetett
időpontban lehetséges.
Kérjük, weboldalunkon használják a könyvek kiválasztásánál online katalógusunkat.

Aki nem tudja használni katalógusunkat, azoknak az eddigi olvasmányaik alapján állítunk össze könyvcsomagot. 6 db könyv kölcsönzésére van lehetőség.

A szolgáltatás április 15-től vehető igénybe.
Mindenkinek jó egészséget kívánnak a Róder Imre Városi könyvtár dolgozói!

2020 rodim kozlemeny 0414